Pozycjonowanie stron internetowych www

 Seo / Sem

 

Internet ze swoim nieograniczonym zasięgiem jest obecnie najlepszym, tanim i najskuteczniejszym miejscem promocji Twojej firmy. Możemy posiadać najpiękniejsza stronę internetową, ale jeśli nie można jej znaleźć w internecie nie osiągniemy zamierzonych korzyści. Nie dotrzemy do klienta, jeśli ona sam nas nie znajdzie, najważniejsze jest żeby witryna w sieci była dla internauty widoczna. Internauta szukając usług czy produktów przeszukuje tylko kilka pozycji uzyskanych w wynikach wyszukiwania. Ważne jest żeby twoja strona wyróżniała się w Internecie poprzez pozycje w wyszukiwarce tak, aby twój potencjalny klient mógł Cię bez problemu znaleźć i tym samym kupić produkt czy usługę.

Czym jest pozycjonowanie SEO? Pozycjonowanie inaczej SEO (Search engine optimization) jest procesem, szeregiem czynności które wykonuje pozycjoner, po to by Twój serwis po wpisaniu przez klienta słów/fraz związanych z działalnością twojej firmy znalazł link do Twojej strony pojawiający się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google. Na przykład: Klient szuka kosmetyczki w Łodzi, wpisuje frazę w wyszukiwarce "kosmetyczka Łódź". Na pierwszej stronie wyników pojawi się kilka linków do salonów kosmetycznych w Łodzi, lepszych i gorszych, w 99% wypozycjonowanych. Naszym głównym celem będzie dojście do tego, by "twój salon kosmetyczny" pojawił się w wyszukiwarce Google w pierwszej dziesiątce najlepszych w Łodzi.

Czy jest pozycjonowanie SEM? Pozycjonowanie to polega na opłaceniu w Google linków sponsorowanych. Linki sponsorowane pojawiają się po wpisaniu danej frazy na pomarańczowym polu. Ceny linków uzależnione są konkurencyjności danej frazy, słów kluczowych.

W pozycjonowaniu strony www, ważne jest, jaką stronę trzeba wypromować w Internecie. Jeśli twoja witryna nie została prawidłowo napisana przez grafika/informatyka/programistę to należy daną stronę odpowiednio przygotować, wykonać optymalizacje strony, żeby była prawidłowo czytana przez wyszukiwarki internetowe. Jeśli masz problem z doborem fraz, na jakie ma być pozycjonowana strona, nasz zespół ekspertów pomoże Ci wybrać odpowiednie słowa kluczowe dla twojej firmy, które są wpisywane przez internautów. Przy pozycjonowaniu strony ważny jest również Seo Copywriting - unikalny tekst zawierający wybrane słowa kluczowe na które pozycjonowana będzie strona. Nasza firma stworzy i dobierze odpowiednie treści tekstowe dla Twojej witryny.

Zamów u nas pozycjonowanie strony internetowej seo/sem i bądź widoczny w Internecie. Jeśli chcesz możemy się spotkać jesteśmy dostępni w: Radomsku, Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie, Częstochowie, Tomaszowie Mazowieckim i Łodzi.

 


Przykłady pozycjonowanych stron www

Copyright © 2013 Producja Stron, Inc. All rights reserved.Developed by Produkcja Stron & Vormation Design Studio

Produkcja Stron

+48 501 659 683

e-mail:info@produkcja-stron.pl